Poradniki dla posiadaczy czworonogów

Jak wyszkolić psa? Patrz i ucz się!

W księgarniach można obecnie nabyć kilka całkiem dobrych na temat szkolenia psów. Poradnik „Jak wyszkolić psa? Patrz i ucz się!” jest jednak wyjątkowy. Dlaczego? jak-wyszkolic-psaPonieważ wszystkie czynności związane z tresurą są ukazane na zdjęciach, dzięki czemu właściciel psa ma pewność, że wszystkie instrukcje wykonuje prawidłowo. Ponadto, proces uczenia się przebiega szybciej, gdyż łatwiej zapamiętać obrazek niż opis ćwiczenia.

Dzięki tej książce psy są bardziej szczęśliwe, a ich opiekunowie bardziej rozumieją sposób myślenia, postrzegania i komunikacji zwierzęcia. Wszystko to sprawia, że tresura przynosi wiele radości. Poradnik zawiera wskazówki dotyczące ważnych kwestii w wychowaniu psa, np. nauka dobrych manier.

Samo Sedno – Pies. Pielęgnacja, szkolenie i trening charakteru

pies-samo-sednoPsa i jego właściciela łączy szczególna więź. Człowiek jest dla czworonoga pewnego rodzaju przewodnikiem po świecie. Warto postarać się zrozumieć naturę psa.

Właśnie dlatego powstał ten poradnik. Można w nim znaleźć informacje dotyczące żywienia, pielęgnacji i prawidłowej tresury psów. Dzięki stosowaniu porad zawartych w tej książce, psy stają się spokojne i zrównoważone. Szczeniaki uczą się nie niszczyć przedmiotów, a dorosłe psy nie żebrzą już przy stole.

Ponadto, autorka podpowiada jak wybrać psa odpowiedniego dla konkretnej rodziny oraz wyjaśnia sposób postrzegania świata przez czworonogi. Czytelnik dowie się także jakie są metody pozytywnego szkolenia psa, aby stał się on posłuszny na co dzień, a także pozna ciekawe pomysły na zabawy i spędzanie czasu ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Jak wychować idealnego psa. W okresie szczenięcym i później

jak-wychowac-idealnego-psa-cesar-millanGwiazda programu „Zaklinacz psów” i autor bestselerów tłumaczy w swej książce wszystkie ważne kwestie dotyczące takiego wychowania psa, aby był on zdrowy, szczęśliwy i zrównoważony. Przedstawia on opis kolejnych etapów dojrzewania czworonogów. Wyjaśnia również jak szybko i skutecznie nauczyć psa załatwiania jego potrzeb na zewnątrz. W poradniku opisuje również, jak powinien wyglądać prawidłowy, zdrowy jadłospis pupila. W książce są również zawarte porady na temat najczęściej występujących błędów. które popełniają ludzie wychowujący młode psy i szczenięta.

Powyższy przegląd został opublikowany na podstawie artykułu przygotowanego przez redakcję serwisu internetowego Psiaki.net, a wszystkie wskazówki mają pomóc opiekunom psów w zbudowaniu z czworonogami trwałej relacji opartej na miłości.